Dóra Papp brengt veel ervaring mee 

De Hongaarse International Dóra Papp (30 jaar) komt komend seizoen naar VV Alkmaar. De rechtsbenige middenveldster uit Hongarije speelde 59 interlands voor haar geboorteland en speelde o.a. voor Valencia in Spanje en brengt dus veel ervaring mee naar Alkmaar. Op dit moment speelt zijn haar laatste wedstrijden in Slowakije bij Nové Zámky.
Corina Dekker; “Met Dora halen we een brok aan internationale ervaring binnen in onze selectie waar ik heel blij mee ben. We hebben een jonge ploeg en we zochten naar de juiste balans tussen jong talentvol en wat oudere speelsters met ervaring. Zij gaat hopelijk voor dat stukje balans zorgen “.

ÜDVÖZLÖM DORA!


 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram