Khalid Bare nieuwe trainer MO15 


Khalid Bare zal komend seizoen de nieuwe trainer worden van VV Alkmaar MO15. Khalid is geen onbekende bij VV Alkmaar, omdat hij al enige tijd met Corina meeloopt bij het eerste elftal en trainer is bij AFC’34.

Komend seizoen gaat hij aan de slag als hoofdtrainer van de MO15 en gaat tevens stage lopen bij het eerste elftal voor zijn UEFA C.

Corina Dekker; ”Ik ben blij dat we Khalid komend seizoen voor onze MO15 hebben staan. Khalid is een erg talentvolle jonge trainer met veel inzicht en is erg sterk in het omhoog brengen van het technische niveau van een groep”.

Bare; “Ik kan niet wachten om te beginnen bij de MO15 en ga keihard met de meiden aan de slag om aan hun ontwikkeling te werken. Voor mij persoonlijk is dit een hele goeie stap in mijn eigen ontwikkeling, bij een club waar de organisatie goed is en erg veel talenten rondlopen”

KHALID WELKOM!

 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram