TP (Tijd Personeelsdiensten) nieuwe sponsor

Vanaf dit seizoen is TP (Tijd Personeelsdiensten)  sponsor van VV Alkmaar. TP is vanaf nu te zien op de nieuwe jassen van de 1e selectie, waarvoor grote dank.

TP  is opgedeeld in drie professies t.w.: Tijd personeelsdiensten, Tijd Search en Tijd HR services, lees meer op www.tijd-pd.nl

Ondernemen zonder personeelszorgen? Ondernemen staat voor dynamiek, beweging en dus verandering. Veranderen betekent ontwikkelen, aanpassen, onzekerheden, vragen………..vragen waarop wij wellicht een antwoord hebben.

Wie zijn wij?
Opgegroeid in de regio en deze gedurende onze lange loopbaan trouw gebleven. Vanuit meerdere invalshoeken (ondernemer, vakgebied/professie, regionale betrokkenheid) de verbinding aangegaan. Samen de schouders eronder om datgene samen te realiseren wat alleen niet lukt. Resultaat: een enorm en divers netwerk, vaak verrassende, creatieve maar altijd passende  oplossingen en een positieve instelling.

Ons netwerk ook voor u!
Wij kunnen onze kennis, ervaring en netwerk inzetten om op een wellicht anders dan andere manier invulling te geven aan de personele of organisatorische vraagstukken waar u mee geconfronteerd wordt. Geen standaard oplossingen of procedures, gewoon no nonsens maatwerk voortkomend uit onze enorme kennis en ervaring. En weten we het niet dan zeggen we dat gewoon of is er wellicht wel iemand in ons netwerk te vinden met de juiste expertise en/of tools. Vrijblijvend kennis maken of zit u met een personeelsvraagstuk, aarzel niet en neem contact op met TP.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram