Twee VV Alkmaar Soccer Camps voor meiden in zomervakantie
VV Alkmaar, dat uitkomt in de Eredivisie voor Vrouwen, organiseert tijdens de zomervakantie twee VV Alkmaar Soccer Camps voor meiden van 6 tot en met 16 jaar.

Zowel van 15 t/m 17 juli als 19 t/m 21 augustus kunnen meiden drie dagen lang voetbalplezier beleven bij VV Alkmaar. Alle trainingen van de driedaagse Soccer Camps zijn dagelijks van 9:00-15:00 uur op het sportcomplex van VV Alkmaar aan de Robonsbosweg 10 te Alkmaar.

VV Alkmaar Skill Games

Voetbalplezier vormt het belangrijkste uitgangspunt van de Soccer Camps. Naast de VV Alkmaar Skill Games staan er diverse partijvormen onder leiding van de selectiespeelsters van VV Alkmaar op het programma. Na afloop mogen alle deelnemende meiden hun eigen VV Alkmaar Soccer Camps-tenue houden en ontvangen ze een certificaat als herinnering aan drie dagen vol voetbalplezier.

Inschrijven voor de VV Alkmaar Soccer Camps kan via www.vvalkmaar.nl/soccercamps.