Heb jij al plannen deze zomer? Wij hebben goed nieuws! In de zomervakantie worden er weer 2 gave VV Alkmaar Soccer Camps georganiseerd voor meiden van 6 t/m 15 jaar. Vanwege de maatregelen vanuit het RIVM en de overheid hebben we het maximaal aantal deelneemsters per editie op 56 staan. Heb jij je al ingeschreven? Kijk op: www.vvalkmaar.nl/soccercamps voor meer informatie en om je aan te melden!

Tijdens het VV Alkmaar Soccer Camp staat voetbal 3 dagen (tussen 8.30 uur – 14.30 uur) centraal. Op het veld worden verschillende en nieuwe spel,- techniek,- en partijvormen gedaan en staat het plezier van de deelneemsters voorop.

Wat kan je verwachten?

– Je eigen VV Alkmaar Soccer Camps tenue

– Nieuw: Skill Games uit FIFA 20

– Kans om gescout te worden

– Begeleiding van gekwalificeerde trainers

– VV Alkmaar Soccer Camps medaille

– Kans op leuke voetbalprijzen

 

Ga snel naar www.vvalkmaar.nl/soccercamps en schrijf je in!