“Diep in blessuretijd de voorsprong kwijtgeraakt”
Zwaar teleurgesteld gingen de speelsters gisteren van het veld in Barendrecht. De overwinning was namelijk zo dichtbij…Na een lastige eerste helft, waarbij Excelsior Barendrecht met veel fysiek spel en druk op 2-0 voorsprong kwam, wist coach Corona Dekker haar team na de rust weer met scherpte en een goed plan het veld op te sturen. Het team draaide weer en door doelpunten van Chanté Dompig en een fraai afstandsschot van Kim van Velzen stonden de clubs weer gelijk. Samya Hasani kwam in de 80e minuut in t veld en kon vrijwel direct het team op voorsprong brengen! Helaas in de lange 7 minuten blessuretijd lukte het niet om puur op balbezit te spelen en kon Excelsior Barendrecht nog de gelijkmaker scoren. Eindstand 3-3. Volgende week op naar Heerenveen.