ALKMAAR - Isa Colin maakt komend seizoen de definitieve overstap naar de selectie. Het 17-jarige talent speelt al geruime tijd voor VV Alkmaar nadat zij overkwam van Onze Gezellen. Via de O15, O17 en de beloftenploeg maakt zij nu een nieuwe stap.

Isa Colin kan terugzien op een goed jaar, nadat het seizoen daarvoor grotendeels in het water viel door blessures. Als aanvoerster van de beloften maakte zij een goede ontwikkeling door. In de uitwedstrijd tegen Feyenoord mocht zij zelfs haar debuut maken op Eredivisie-niveau, een gegeven waar Isa reuzetrots op is.

"Ik ben ook trots op de ontwikkeling die ik afgelopen seizoen heb doorgemaakt en het feit dat ik mijn debuut op het hoogste niveau heb mogen maken. Dat smaakt naar meer en ik kijk er naar uit om komend seizoen nog meer te leren en belangrijk te zijn voor het team", aldus Colin.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram