Vakantie! 


De laatste wedstrijd voor de winterstop speelden wij tegen Ajax, de nr 1 in de Eredivisie. De wedstrijd was live te zien op FOX3 en de kijkers hebben  kunnen genieten! Het team kreeg complimenten voor het spel waarin wij de aanval zochten en hoe wij het Ajax moeilijk wisten te maken. Jammer dat wij onze kansen niet wisten te benutten en er dan toch een doelpunt voor Ajax viel. Wij gaan zonder winst de winterstop in maar tòch met trots op de vooruitgang die geboekt is door deze jonge club meiden! Op naar 2021, een jaar waarin wij u hopelijk snel mogen begroeten op de tribune!  

De eerste wedstrijd na de winterstop, voor de beker, wordt op 5 of 7 februari gespeeld uit tegen FC Twente.

De eerste competitiewedstrijd wordt op 12 februari gespeeld thuis tegen PEC Zwolle.

Wij wensen al onze fans gezellige dagen en een gezond nieuw jaar!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram